Agatapassent WeGirls

Agata Passent recenzuje „Jak znaleźć prawdziwych przyjaciół”

10 kwietnia 2014

Agatapassent

Posłuchajcie! Jesteśmy dumne, że nasza książka została wybrana i zrecenzowana tym prestiżowym magazynie.

„Jak znaleźć prawdziwych przyjaciół” to pierwsza pozycja z serii „To całkiem łatwe”, która ma pomagać dziewczynkom radzic sobie w trudnych sytuacjach i zmieniać sie na lepsze. Aby nawiązywać i utrzymywać dobre relacje z innymi, trzeba przede wszystkim poznać samą siebie. Bohaterka książki „Jak znaleźć prawdziwych przyjaciół” prowadzi Przyjacielski Poradnik dla swoich szkolnych kolegów. Odpowiada na listy z pytaniami, w szkolnej gazetce. Jednak pierwszy list pisze sama… Mała Sara, doradzając innym, zastanawia się także nad sobą. Czym jest dla niej przyjaźń? Czy sama jest dobrą i zaufaną przyjaciółką? Jak odbierają ją koleżanki?

Książka „Jak znaleźć prawdziwych przyjaciół to mnóstwo ciekawych pytań i odpowiedzi, do których czytelniczka dochodzi równocześnie z bohaterką. To oryginalne połączenie powieści z formułą poradnika psychologicznego – książka mądra i zabawna, taka, którą warto czytać razem z dzieckiem. I warto do niej powracać.
Zobaczcie wypowiedź Agaty Passent w ostatnim odcinku Xięgarni TVN24.

http://xiegarnia.pl/wideo/ostatnio-w-programie/xiegarnia-odcinek-72/ (kliknij na link i wysłuchaj recenzji w 14 minucie programu)

Screen_shot_2014_04_10_at_12.51.05_PM_copy