WeGirls_Scarlett_b

Blog Sary (odc.12) Złote Myśli

Jak kogoś poznać?

23 listopada 2015

Hello :)

To naprawdę cudowne! Nasz Klub Dziewczyn Świata rośnie w siłę! Dopiero co dołączyła do nas Adila, a teraz to ona przedstawia nam swoją nową koleżankę Scarlett. Obie są od niedawna w Polsce, więc trzymają się razem. Do tego są do siebie podobne, jak siostry!

 

WeGirls_fb_nowe_lalki (1)

Scarlett jest Angielką. Słyszałam, że Angielki są powściągliwe i wyniosłe. Na pewno nie Scarlett! Jest szalona! Kocha taniec i muzykę. Chciałaby zostać aktorką i pewnie jej się uda. Dużo czyta i interesuje się życiem sławnych osób. I do tego ma takie oryginalne imię….

Scarlett to imię bohaterki jednej z najsłynniejszych powieści świata „Przeminęło z wiatrem”. To słynny romans. Przeczytam go, kiedy będę starsza. Na razie czytam książki dla dziewczyn. I wiecie co… chyba naprawdę zostanę pisarką. Czemu nie? Przecież mogłabym napisać książkę o moich przyjaciółkach – tych, które znam od dawna i tych, które dopiero poznałam. Postanowiłam przygotować się do tego już teraz. I zbieram ważne informacje o wszystkich moich przyjaciółkach. Założyłam do tego specjalny Zeszyt Złotych Myśli. Moja mama śmieje się, że kiedy była w moim wieku, też miała taki zeszyt. Pomogła mi wymyślić rubryki z pytaniami. I teraz każda z moich koleżanek musi je wypełnić. To znaczy, każdą z nich zamierzam o to poprosić :) No bo, żeby kogoś poznać, musimy wiedzieć, co ten ktoś lubi i co myśli na różne ważne tematy.

Wy też możecie założyć sobie Zeszyt Złotych myśli i poprosić koleżanki i kolegów, żeby odpowiedzieli na kilka pytań. To fajna zabawa. Naprawdę!

Chcecie wiedzieć jakie wymyśliłam pytania… Oto one:

Jaki jest Twój ulubiony kolor?

Jaki jest Twój ulubiony film?

Kto jest Twoją ulubioną piosenkarką (lub piosenkarzem)?

Jakie lubisz książki?

Jaka najchętniej spędzasz czas z przyjaciółkami?

Jaka jest Twoje ulubione danie?

Jakie prezenty najbardziej lubisz dostawać?

Gdzie chciałabyś pojechać na wycieczkę?

Jakie przedmioty w szkole lubisz najbardziej?

Kim chcesz zostać kiedy dorośniesz?

 

Możecie oczywiście wymyślić swoje własne pytania. Ja wymyśliłam takie.

Teraz dałam mój Zeszyt Złotych Myśli Scarlett i jestem bardzo ciekawa co mi odpowie.

Na razie :)

Wasza Sara