pilka-square_360 WeGirls

Jakie macie plany na wakacje? A jaki plan mają Wasze dzieci?

30 czerwca 2015

Czy wybieracie się nad morze? W góry? Może od dawna planujecie wspaniałą podróż? Nawet jeśli jedziecie w najbardziej egzotyczny zakątek świata, wasze dzieci prędzej czy później zapragną po prostu zwyczajnej zabawy – zabawy z rówieśnikami.

Tradycyjne podwórko i zabawa na podwórku to luksus, którego dzieci doświadczają coraz rzadziej. Albo boimy się wypuszczać je same z domu, albo mieszkamy w apartamentowcu, gdzie podwórka po prostu nie przewidziano. Podwórko to nie to samo co wypielęgnowany ogród – chodzi przecież o spotkanie i swobodę. Chodzi o poznawanie nowych koleżanek i kolegów. Dzieci potrafią urządzić sobie podwórko na szkolnym korytarzu i nad hotelowym basenem. Potrzeba im tylko odrobiny miejsca – np. podjazdu albo trawnika, który można zadeptać.
girls_1024 (2)
Pamiętacie wasze podwórkowe zabawy? Chociażby grę w klasy? Albo grę w gumę? Grę w pokoje do wynajęcia? Czy współczesne dziewczynki nadal grają w gumę? Czy mają nowe ulubione gry podwórkowe?
W co Wasze dzieci bawią się z rówieśnikami na świeżym powietrzu? Opowiedzcie nam o tym! Przyjaciółki z Klubu Dziewczyn Świata chcą uczestniczyć w wakacyjnych zabawach dziewczynek.Razem nigdy nie jest nudno. Wakacje mogą być udane nawet wtedy, gdy nie wyjeżdża się nigdzie. Najważniejsza jest dobra zabawa!