kasiablog_copy WeGirls

Kasia Bujakiewicz z wizytą w WeGirls

24 marca 2014

kasiablog_copy

O Kasi Bujakiewicz mówi się, że jest aktorką o wielu twarzach, jako typ „dziewczyny z sąsiedztwa” podoba się mężczyznom i lubią ją kobiety.

Grała w komediach („Kochaj i rób co chcesz”, „Zróbmy sobie wnuka”, „Nigdy w życiu”), w filmach sensacyjnych („RH+”, „Poranek kojota”), historycznych („Sława i chwała”, „Stara Baśń- kiedy słońce było Bogiem”) oraz w dramatach („Warszawa”, „Inferno”). Jednak serca widzów zdobyła dzięki rolom serialowym. Wcieliła się w postać uroczej, nieco zagubionej siostry Marty w „Na dobre i na złe” oraz energicznej, radosnej Marioli w „Magdzie M”.Ostatnio można ją oglądać w roli Sylwii w serialu „Lekarze“ emitowanym przez stację TVN. Ceniona za profesjonalizm, poczucie humoru i dystans do siebie, co udowodniła występując w parodii piosenki „Last Christmas” zespołu V-Unit Kasia Bujakiewicz to także uznana aktorka teatralna, związana na stałe z Teatrem Polskim w Poznaniu.

Od 4 lat działa aktywnie w Drużynie Szpiku, jest jej ambasadorem, biega w czerwonych barwach, uczestniczy w edukacyjnych spotkaniach i odwiedza dzieci na oddziałach onkologicznych. Sama została także potencjalnym dawcą szpiku. Po narodzinach córki inaczej patrzy na świat, inaczej się odżywia, żyje „ekologicznie”.
Obecnie jest bardzo zajęta na planie serialu „Lekarze“.

Katarzyna Bujakiewicz WeGirls otwarcie stoiska z lalkami, C. H. Galeria MokotÛw, 12.03.2014 Studio69 - Macie jCyran

Ale nawet znana aktorka w pierwszym rzędzie jest mamą, po prostu mamą!

Prosto z planu jedzie więc do Galerii Mokotów, do WeGirls… po prezent dla córki – nową lalkę – Przyjaciółkę dla małej Oli (3,5).

Katarzyna Bujakiewicz WeGirls otwarcie stoiska z lalkami, C. H. Galeria MokotÛw, 12.03.2014 Studio69 - Macie jCyran

Spośród dziesięciu lalek, wybrała blondynkę, podobną do Oli, a z naszych książek -„Wierszyk za uśmiech” :) Dobry wybór! Małe Dziewczynki lubią zabawne wierszyki i lalki, które wyglądają dokładnie tak, jak one. Dziewczynki lubią także dodatki dla lalek – ubranka i akcesoria.

Kasia Bujakiewicz, aktorka i mama, miała dobry pomysł na prezent. Wiemy już, że Ola od pierwszego wejrzenia po prostu zakochała się w swojej nowej Przyjaciółce! Ucieszyłysmy sie bardzo i mamy nadzieję, że zostaną Przyjaciółkami na zawsze! A za rok czy dwa, mała Ola sięgnie może po nasze książki z serii „Klub Dziewczyn Świata“ igry edukacyjne WeGirls.

Testymonial Kasi Bujakiewicz

Cieszymy się z tej wizyty i zapraszamy wszystkie fajne Mamy z fajnymi Dziewczynkami!

WeGirls  czekamy na Was! :-)

Katarzyna Bujakiewicz WeGirls otwarcie stoiska z lalkami, C. H. Galeria Mokotów, 12.03.2014 Studio69 - Macie jCyran