DSC_0240

Lalka, która wygląda jak prawdziwa dziewczynka

5 grudnia 2014

Na rynku praktycznie nie ma takich lalek – są bobasy, są księżniczki i postacie z horrorów, ale naprawdę trudno jest znaleźć lalkę, która wygląda jak mała dziewczynka – lalkę przyjaciółkę. A tymczasem dziewczynki lubią i chcą bawić się z przyjaciółkami i dzielić z nimi emocje.

Tematy tych zabaw różnią się od tych, które sugeruje niemowlak albo księżniczka. Realistyczna lalka pozwala dziecku bawić się w realny świat – ćwiczyć umiejętności potrzebne w prawdziwym życiu. Rola psychologiczna takiej zabawki jest zupełnie inna i stanowi naturalny etap w rozwoju dziewczynki. Dziecko bawiąc się, uczy się także komunikacji z rówieśnikami – mała przyjaciółka pozwala na swoisty trening inteligencji emocjonalnej i zdolności społecznych.

WeGirls produkuje lalki wysokiej jakości, z pięknymi, długimi, gęstymi włosami, wykonane z winylu, miłe w dotyku, o miękkich paluszkach. Niektóre z nich maja piegi lub noszą okulary. Ich buzie są inteligentne i roześmiane. Jest ich dziesięć, różnią się kolorem i długością włosów, kolorem oczu, miną  – wszystkie odzwierciedlają najpopularniejsze typu urody polskich dziewczynek.
Nad tym projektem pracowali artyści z Polski, USA i Niemiec.

Zaraz po wejściu na rynek zostały wyróżnione jakozabawka Roku i z pewnością jest to prezent na wiele lat – i to nie tylko ze względu na wysoką jakość.

Dzięki towarzyszącym lalkom seriom literackim, a także bogatej kolekcji ubranek i akcesoriów, lalka nie znudzi się dziecku. WeGirls dostarcza inspiracji i  nowych pomysłów na rozwijające zabawy. Przygodowe książki, w których grupa przyjaciółek rozwiązuje zagadki detektywistyczne, ratuje świat, dba o zwierzaki ze schroniska, pomaga sobie nawzajem w pokonaniu nieśmiałości to wyjątkowy dodatek do tradycyjnej zabawki –  dzięki któremu zyskuje ona zupełnie nowe walory edukacyjne.
A sportowe akcesoria dla lalek jak rakiety tenisowe czy sprzęt snowboardowy pozwalają dziecku na zabawę w odkrywanie swoich pasji. Nie przez przypadek ambasadorką nowej marki jest Sylwia Gruchała, słynna polska florecistka.

sylwiagruchala

Lalka, która wygląda jak dziewczynka –  naturalne, realistyczne „Dziewczyny takie jak Ty” to mądry prezent na Gwiazdkę – prezent, który niesie ze sobą wartości i dobre emocje. Teraz dziewczynki i ich małe przyjaciółki , w takich samych świątecznych sukienkach mogą usiąść razem przy wigilijnym stole. Bo WeGirls ma dla dziewczynek nawet takie same ubranka jakie noszą lalki. Sukienki, bluzy dresowe, koszulki z firmowym motylkiem i ciepłe piżamki. Bo przyjaciółki lubią ubierać się tak samo. Lubią dzielić się pomysłami swoimi małymi, dziewczęcymi sekretami. Czy nie tak właśnie uczymy się czym jest prawdziwa przyjaźń?

Nowa polska lalka WeGirls jest po prostu stworzona dla dziecka. Nie o wszystkich zabawkach można to powiedzieć.
„Świat dla dziewczynek”  WeGirls to mała przymiarka do prawdziwego świata, w którym dziecko musi się odnaleźć i który poznaje poprzez mądrą zabawę.