K A T A L O G

foundation-logo-big

Fundacja WeGirls

Fundacja Przyjaźni WeGirls działa prężnie już od kilku lat. Dzięki naszym darczyńcom nie tylko z Polski ale i z innych krajów, zbieramy włosy, a dzięki naszemu partnerowi – firmie Rokoko – dostarczamy peruki uzyskiwane w toku całkowicie bezpłatnej  produkcji. Zaangażowanie firmy Rokoko, z którą współpracujemy już kolejny rok, praca całego zespołu oraz woluntariuszy pozwala nam przekazywać darmowe peruki dzieciom, które ich potrzebują.

Pierwsze lata działalności Fundacji Przyjaźni WeGirls w partnerstwie z firmą Rokoko zapewniającą bezpłatną produkcję peruk dla dzieci potrzebujących pozwoliły nam rozpocząć i nagłośnić wspaniałą akcję pomocy i mamy nadzieję, że kolejne lata współpracy będą tak samo pełne energii, wsparcia i entuzjazmu.

Wiele dzieci, które już straciły nadzieję, odzyskało uśmiech i pewność siebie dzięki efektywnej zbiórce włosów i perukom dobranym na miarę. Fundacja Przyjaźni WeGirls i Rokoko tworzą silne partnerstwo skutkujące efektywną pomocą.

Razem robimy coś dobrego!

Chcesz ściąć włosy dla naszej Fundacji?

Oddanie włosów w Geście Przyjaźni dla dzieci to wspaniały gest oraz wspaniałe doświadczenie. Uszczęśliwia nie tylko dawce włosów ale przede wszystkim dziecko, które na nie czeka!

Instrukcja

Dołącz do nas         facebook

To nic nie kosztuje… Gest Przyjaźni to przekazanie włosów na peruki dla potrzebujących dzieci: po chemioterapii, radioterapii lub z innymi schorzeniami skóry. Liczba nowych zachorowań na nowotwór wśród dzieci w Polsce wynosi ok. 1200 rocznie, czyli 105-130 nowych zachorowań na 1 mln dzieci. My staramy się im pomóc. Zbieramy włosy, wraz z Rokoko robimy i przekazujemy za darmo dzieciom potrzebującym, w trudnej sytuacji finansowej peruki zrobione z włosów dawców. Już setki dawców przekazało swoje włosy! Już z ich darów skorzystały dzieci, podopieczni Fundacji. I ty możesz mieć wpływ na ich los!

Poznaj historię Matyldy

JULIA – WIATR WE WŁOSACH

 

Cele fundacji

Działalność Fundacji to codzienna praca wielu wolontariuszy w całej Polsce. Osiąganie celów Fundacji możliwe jest dzięki ich pracy oraz wsparciu Partnerów Fundacji.

Jak mogę pomóc?

Gest Przyjaźni – oddanie włosów, to nic nie kosztuje, a może wywołać radosny uśmiech na twarzach zmęczonych chorobą dzieci i pomóc im odzyskać pewność siebie.

Aktualności

Działalność Fundacji to nie jednorazowe akcje, ale stała zbiórka. Gesty Przyjaźni zdarzają się każdego dnia w każdym zakątku Polski. Razem zmieniamy rzeczywistość.

Kontakt   facebook

Napisz do nas

fundacja@wegirls.pl

 

Włosy można wysyłać na adres:

 

Fundacja Przyjaźni WeGirls

ul. Grochowska 341/89

03-822 Warszawa

Dotuj

Konto mBank 86 1140 2004 0000 3102 7537 6140

Fundacja Przyjaźni WeGirls (KRS 0000505245) działa na zasadzie wolontariatu. Wszelkie darowizny przekazywane są na beneficjentów fundacji oraz cele promocji akcji charytatywnych fundacji.

Nasi partnerzy

WeGirls-Fundacja_29  WeGirls-Fundacja_32  Logo - groupon   5JLD6lovelylook7multiprintRakniewyFundacjaPomocDzieciom-logo

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress