K A T A L O G

foundation-logo-big

Fundacja WeGirls

Fundacja Przyjaźni WeGirls działa prężnie już od kilku lat. Dzięki naszym darczyńcom nie tylko z Polski ale i z innych krajów, zbieramy włosy, a dzięki naszemu partnerowi – firmie Rokoko – dostarczamy peruki uzyskiwane w toku całkowicie bezpłatnej  produkcji. Zaangażowanie firmy Rokoko, z którą współpracujemy już kolejny rok, praca całego zespołu oraz woluntariuszy pozwala nam przekazywać darmowe peruki dzieciom, które ich potrzebują.

Pierwsze lata działalności Fundacji Przyjaźni WeGirls w partnerstwie z firmą Rokoko zapewniającą bezpłatną produkcję peruk dla dzieci potrzebujących pozwoliły nam rozpocząć i nagłośnić wspaniałą akcję pomocy i mamy nadzieję, że kolejne lata współpracy będą tak samo pełne energii, wsparcia i entuzjazmu.

Wiele dzieci, które już straciły nadzieję, odzyskało uśmiech i pewność siebie dzięki efektywnej zbiórce włosów i perukom dobranym na miarę. Fundacja Przyjaźni WeGirls i Rokoko tworzą silne partnerstwo skutkujące efektywną pomocą.

Razem robimy coś dobrego!

Misja Fundacji

Pomagamy dzieciom i uczymy dzieci pomagać

Fundacja Przyjaźni WeGirls pomaga dzieciom oraz przeciwdziała społecznemu wykluczeniu dzieci. Główną akcją fundacji jest zbiórka włosów pod hasłem „Gest Przyjaźni” na peruki dla dzieci chorych, po chemioterapii lub po operacjach.

Fundacja Przyjaźni WeGirls działa na zasadzie wolontariatu. Wszelkie dotacje przekazywane są tylko i wyłącznie na cele statutowe fundacji. Dzięki wsparciu naszych partnerów, którzy również pracują charytatywnie, działalność fundacji nie powoduje żadnych kosztów. Jest to akcja społeczna i akt dobrej woli.

Praca Fundacji Przyjaźni WeGirls to program długofalowy, a nie jednorazowa akcja. Istotnym celem działania jest budowanie świadomości wśród społeczeństwa, że taki program istnieje. „Gest Przyjaźni” to wyraz wielkiej dojrzałości i autentycznej wrażliwości. Dziewczynki i chłopcy, którzy oddają swoje włosy mają prawdziwy powód do dumy i satysfakcji. Dzieciom, które otrzymują od nas peruki łatwiej znoszą trud choroby.

Statut_FundacjaPrzyjazni

BO NAWET ZMIENIAJĄC FRYZURĘ MOŻNA KOMUŚ POMÓC. KAŻDY Z NAS MOŻE MIEĆ WPŁYW NA RZECZYWISTOŚĆ.

 

Fundacja Przyjazni

 

Zalajkuj nas na  facebook

 

Partnerzy Fundacji

1rokoko 2gls  4groupon 5JLD 6lovelylook 7multiprintrakniewyroklogo2 FundacjaPomocDzieciom-logo

Powrót na stronę fundacji

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress