WGna_Galerii WeGirls

Otwarcie w Galerii Mokotów – było bardzo wesoło!!!

31 marca 2014

WGna_Galerii

Obejrzyjcie film poniżej i poczujcie się jakbyście tam były!!! :)
Przeczytajcie poniżej kto przyszedł z wizytą!

https://www.youtube.com/watch?v=vpbQz00QJWQ

 

Z wizytą w WeGirls!

 

WEGIRLS_by_GH_11Aneta Todorczuk – Perchuć, aktorka teatralna, filmowa, musicalowa. Mama Zosi. Lubimy kiedy odwiedzają nas utalentowane Mamy.  Staramy się rozwijać talenty u Dziewczynek!
Aneta Todorczuk-Perchuć  jest znana m.in. z seriali: „Samo życie”, „Na dobre i na złe“, „M jak miłość“, „Wszyscy kochają Romana“. Zagrała w filmach: „Kameleon” i „Milczenie jest złotem”. Gra w  monodramie „Matka Polka Terrorystka” w Teatrze Polonia. Występuje również w Och-Teatrze, w Teatrze Capitol  i Teatrze Komedia. Ostatnio wcieliła się w rolę George Sand w spektaklu muzycznym „Open Chopin“ i dostała owacje na stojąco! Od lat angażuje się w prace charytatywne, prowadzi Fundację “Mamy Dzieci”, która aktywnie działa na rzecz wychowanków Domów Dziecka, a w szczególności Domu Dziecka nr 9 w Warszawie. DOCENIAMY!!! PODZIWIAMY!

Do salonu WeGirls przyszła ze swoją córką Zosią (8,5). NAJLEPSZY PREZENT DLA DZIEWCZYNKI? No tak :) TO LALKA! Zosia wybrała Przyjaciółkę z Klubu Dziewczyn Świata Ninę oraz komplet sportowych ubranek a także WEGIRLS_by_GH_13książeczki z serii „Klub Dziewczyn Świata”. Zosia, tak jak jej mama, zamierza najwyraźniej zmieniać świat! :)   Na piękniejszy!

 

 

 

 

Wśród Przyjaciółek WeGirls pojawiła się…
Maja Hirsch – piekna i sławna! I też mama! Znana ze znakomitych kreacji w filmach Andrzeja Saramonowicza „Ciało „ i „Jak się pozbyć cellulitu“.  Już podczas studiów współpracowała ze Studiem Teatralnym KOŁO występującWEGIRLS_by_GH_09 w jego pierwszym przedstawieniu „Wynajmę pokój”. Zagrała w przedstawieniach dyplomowych Akademii Teatralnej: „Mewa” A. Czechowa (reż. Agnieszka Glińska – 2000) i „Dziady zbliżenia” reż. Maciej Prus (1999). Debiutowała w Teatrze Dramatycznym rolą Salome w spektaklu „Salome” w reż. Jurka Sawki (2000).

 

frontfilmuotwarcie

 

W Teatrze Telewizji współpracowała z Janem Englertem w spektaklu Beatrix Cenci (2001) oraz z Wojciechem Nowakiem w sztuce „Stygmatyczka” (2008). Od 2000 – 2011r. pracuje w zespole aktorskim Teatru Dramatycznego. Popularność przyniosła jej rola Izy w serialu telewizyjnym „M jak miłość”. Zagrała również w serialu „BrzydUla”. Obecnie występuje w serialu Polsatu „Na krawędzi“ – już w kwietniu nowe odcinki! Można ją także zobaczyć w sztuce „Open Chopin“ na deskach Teatru Capitol, gdzie wcieliła się w postać demonicznej szefowej telewizji Apolonii.

O, tak! Maja jest jedną  z najzdolniejszych aktorek swojego pokolenia. Pełna charyzmy, energii, poczucia humoru –WEGIRLS_by_GH_04osobowość i ogromny talent! W salonie WeGirls wyglądała zjawiskowo! Wybrała piękną lalę –Przyjaciółkę z Klubu Dziewczyn Świata – Weronikę, dla swojej córki Marysi (10) oraz całą kolekcję ubranek. Szczególnie zachwyciły ją buty emu i baleriny. I oczywiście okulary. Marysia uwielbia czytać… no świetnie! Ma już nasze wspaniałe książki z serii ”Klubu Dziewczyn Świata”.

Otwarcie showroomu w Galerii Mokotów jest dla nas wspaniałym doświadczeniem. Każdego dnia dostajemy od Was sygnały, że podoba się Wam świat WeGirls. I każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego – to Wy podpowiadacie nam co zrobić, żeby WeGirls było coraz lepsze :) Czekamy na Wasze opinie i pomysły. Odwiedzajcie nas! Piszcie do Nas! Do zobaczenia :-)