malekino WeGirls

Otwieramy MAŁE KINO – bo każda Dziewczynka jest Gwiazdą!!!

19 marca 2014

malekino

Małe Kino to wirtualna „gazetka do oglądania” – zabawne filmowe reportaże pokazujące Dziewczynki podczas zabawy. To także rysowane specjalnie dla Dziewczynek komiksy, trochę żartów  i trochę „złotych myśli”.

dialogoduszy1Małe Kino będzie podpowiadać dziewczynkom pomysły na zabawę z Przyjaciółkami, a także zachęcać do czytania książek WeGirls i komentowania wierszy z poetyckiej serii

„Klub Motylka” – wierszyków, które mają wywołać uśmiech i oswoić codzienne drobne kłopoty  i dylematy, zamieniając je w poetycki żart. W tym tygodniu Natalia czyta wierszyk z książeczki „Wierszyk za uśmiech” pod tytułem „Doktor cytryna”.

Zapraszamy Dziewczynki do dzielenia się swoimi emocjami i myślami z innym Dziewczynkami, z wesołej, przyjaznej społeczności WeGirls.

Zapraszamy!

Screen_shot_2014_03_19_at_11.25.07_AMPrzysyłajcie nam na adres wegirls@wegirls.pl fajne zdjęcia i nagrania Waszych dzieci – rozbawionych i zaczytanych. Przysyłajcie nam rysunki.

Zbieramy pomysły na zabawę z Przyjaciółkami WeGirls. Z radością pokażemy w naszym Małym Kinie wszystko, czym zechcecie się podzielić.

Niech Dziewczynki z Klubu Dziewczyn Świata same stworzą swój wirtualny klub – miejsce wymiany inspiracji! Małe kino – dużo emocji!