slide1blog WeGirls

OTWIERAMY SIĘ NA ŚWIAT!

6 marca 2014

slide1blog

To nasze pierwsze miejsce spotkań z PRZYJACIÓŁKAMI – cały świat WeGirls, stworzony  specjalnie dla dziewczynek, by inspirować!
WeGirls to przede wszystkim emocje i wartości. Nazywamy nasze lalkiPRZYJACIÓŁKAMI. Ucieszyłyśmy się bardzo, widząc, że dziewczynki traktują je jak prawdziwe przyjaciółki. Podoba im się, że Przyjaciółki są bohaterkami książek, i że wraz z nimi mogą przeżywać przygody i zmieniać świat na lepsze. To świetnie!

Tajemniczy_LIst

Cieszymy się także że podobała Wam się idea, by Klub Dziewczyn Świata, założony przez bohaterki pierwszej książki, stał się rzeczywistością i integrował Dziewczynki w całej Polsce, a także  poza granicami. Kolejne książki z serii „Klub Dziewczyn Świata” będą zachęcały dziewczynki do działania i stawiania sobie nowych zadań. Przygody bohaterek znajdą rozwinięcie w naszych grach. Każda Dziewczynka, która wstąpiła do Klubu Dziewczyn Świata jest adresatką „Tajemniczego Listu” i wraz kolejnymi książkami będzie otrzymywał od nas kolejne listy – nowe, inspirujące zadania. Każda z nich jest przecież bohaterką tych książek.

KDSweb

Przygody Przyjaciółek znajdą także kontynuację w grach – w wirtualnymMiasteczku WeGirls, dziewczynki będą mogły bawić się, rozwijać kreatywność i zdolności logicznego myślenia, a zarazem nabierać ochoty na czytanie książek. To, co zaczyna się w sferze wyobraźni, z czasem nabiera realności i przechodzi w działanie.

Zabawa to poważna sprawa! Pomaganie innym, troska o środowisko, ratowanie zwierzaków, to także zabawa i prawdziwa przygoda. Organizowane przez Klub Dziewczyn Świata konkursy będą powiązane z akcjami, które faktycznie zmieniają świat na lepsze.

WeGirls to świat, oparty na wartościach i pełen wrażeń.

Już pierwszego dnia Przyjaciółki wzbudziły emocje – komentarze Dziewczynek są wspaniałe i bezcenne :)
Nasz ulubiony komentarz: „Bardzo mi się podoba, bo mi się podoba!” :-)

Dziękujemy Wszystkim , którzy odwiedzili nas w Galerii Mokotów i zapraszamy do  zabawy z Przyjaciółkami w Klubie Dziewczyn Świata.

logowebpng