K A T A L O G

Lalki, które zachęcają do czytania

Bohaterki książek WeGirls przeżywają wspaniałe przygody, uczą się czym jest prawdziwa przyjaźń i zmieniają świat!
Poznaj Monikę, Sarę, Weronikę i Ninę.
Poznaj ich historię czytając wraz z dzieckiem książki z serii ”Klubu Dziewczyn Świata”. Zobacz serie książek

Fragmenty książek

Angielska Przyjaciółka

"Angielska Przyjaciółka"

Weronika lubiła czuć się przygotowana, więc przed podróżą przeczytała Mały przewodnik po wielkich atrakcjach Londynu. Wiedziała już, że koniecznie trzeba zobaczyć: Pałac Buckingham, bo to rezydencja królowej i większego pałacu nie ma na całym świecie. Nie ma też drugiej takiej królowej. Wiadomo, że królowa Elżbieta II jest wielką damą i panuje już 60 lat. Nie należy jej dotykać. Królewski protokół nie pozwala na takie zachowania jak dotykanie czy obejmowanie królowej podczas robienia sobie z nią zdjęcia. Tego to zaszczytu dostępują tylko bardzo ważne osoby. Weronika dowiedziała się jeszcze, że królowa przepada za swoimi psami rasy corgis i że noszą one specjalne buciki, aby żwir przed pałacem Buckingham nie urażał im łapek. No tak… królewskie psy muszą mieć królewskie łapy!  

Zobacz książkę
Jak znaleźć prawdziwych przyjaciół

"Jak znaleźć prawdziwych przyjaciół"

Przyjaźń to harmonia i radość, mimo różnic. Tak! Ludzie się różnią! To doskonale! Poznajesz różne osoby, z którymi łączą Cię różne rzeczy! Są przyjaciele od serca, do których przychodzisz, żeby się wygadać. I tacy, którzy nie wydają się zbyt uczuciowi, jednak nigdy nie odmówią ci pomocy. Są przyjaciele do rozmowy i do zabawy. I tacy, z którymi możesz uczyć (…) Kiedy kogoś szanujemy… Liczymy się z jego zdaniem, nawet jeśli sami myślimy trochę inaczej.      

Zobacz książkę
Odkrywaj swoje talenty i spelniaj marzenia

"Odkrywaj swoje talenty i spelniaj marzenia"

Sara pomyślała, że niektórzy ludzie zapytani o czym marzą odpowiadają, że chcieliby mieć wielki dom nad jeziorem albo własną łódź. Ale o takich marzeniach tata Sary zawsze mówił, że są drugiej kategorii. Bo najlepsze marzenia – marzenia pierwszej kategorii –nie są o tym co chce się mieć, tylko o tym kim chce się być. O tym co chce się zrobić. I właśnie takie marzenia bywają naprawdę wielkie.

Zobacz książkę
Potwór, którego nie bylo

"Potwór, którego nie bylo"

– Wejdźcie! – pisarka otwiera furtkę i zaprasza Was do ogrodu. – Mieszkam tu od niedawna. Nazywam się Mona Lark – z uśmiechem podaje Ci rękę, a potem wita się kolejno z każdą z Was. Wy także przedstawiacie się, a Pufa biega w tym czasie w kółko i obwąchuje Wasze buty i plecaki. Jest to psi sposób, by poznać kogoś bliżej, więc nie oponujecie. Nie boicie się jej już ani trochę. Co to za potwór, który podskakuje z radości i ma na imię Pufa? Hmm… potwornie śmieszny!  – To prawda – zgadza się Sara. – To miło mieć sekret. Szkoda by było tak od razu rozwiązać tę zagadkę. Lubię tajemnice. Słyszycie kroki i do salonu wchodzi starszy pan z naręczem papierzysk i… hmm… wyglądają jak mapy. – Czy ja dobrze słyszałem? Czy ktoś tu mówił, że lubi tajemnice? Witam młode damy!

Tajemniczy List

"Tajemniczy List"

Kochana Czytelniczko! Tak, to Ty jesteś bohaterką tej opowieści! Książki mają tajemniczą moc. Książki przenoszą nas w świat wyobraźni. Dzieje się to niespodziewanie i może stać się prawdziwą przygodą. W tej historii czeka Cię wiele zabawnych i tajemniczych przeżyć. Czekają tu na Ciebie wspaniałe przyjaciółki i już wkrótce poznasz je tak dobrze, jak znasz samą siebie. Odkryjesz niesamowite miejsca i zobaczysz co sprawia, że pozornie zwyczajne miejsca stają się magiczne. Dowiesz się jaką moc ma przyjaźń i że Ty sama także posiadasz niezwykłą moc. Zobaczysz jak spełniają się marzenia. Poznaj cztery super przyjaciółki !

Zobacz książkę
Wierszyk za usmiech

"Wierszyk za usmiech"

Doktor Cytryna Doktor Cytryna i doktor Miód potrafią sprawić prawdziwy cud Razem wyleczą najgorszą grypę och rezultaty są znakomite! Zanim do innych pójdziesz lekarzy herbatę z cytryną trzeba zaparzyć i dodać miodu i hop do łóżka! Doktor Cytryna, kołdra  poduszka!

Zobacz książkę

Najlepszy prezent na wszystkie okazje

product-image
Lalki WeGirls to wspaniały prezent:

 • Na urodziny
 • Imieniny
 • Dzień Dziecka
 • Dzień Kobiet
 • Wielkanoc
 • Pierwszą Komunię
 • Świętego Mikołaja
 • Boże Narodzenie

A bez specjalnej okazji, możesz zrobić swojemu dziecku cudowną niespodziankę… Nie ma większej radości, niż zabawa z przyjaciółką.

girl-with-doll-2

Najnowsza Kolekcja WeGirls

Obejrzyj nowości WeGirls Wiosna 2016. Nowe ubranka, żeby było nam wesoło i wiosennie specjalnie dla naszych kolekcjonerek. Już w sprzedaży! NOWOŚCI I NIESPODZIANKI

Ubranka dla lalek

Śliczne ubranka  i akcesoria dla lalek. Jesteśmy nowoczesne i eleganckie! Bywamy w wielkim świecie! I biegamy po podwórku! Bawimy się modą!
Zobacz

Ubranka dla dziewczynek

Takie same jak dla ich małych przyjaciółek. Modne akcesoriaJesteśmy jak siostry bliźniaczki! Przebieramy się razem z przyjaciółkami! Bawimy się modą!
Zobacz

Super zestawy

Dla dziewczynek i dla lalek -przyjaciółek. Moda i atrakcyjne akcesoria.W stylu WeGirls! Bo mamy własny styl! Bawimy się modą!
Zobacz

Baw się z WeGirls w wirtualnym świecie

Zobacz więcej
Poznaj historię WeGirls

Lalka - przyjaciółka WeGirls

 
 • Najlepsza towarzyszka zabaw. Przyjaciółka, którą można pokochać. Przekazuje prawdziwe wartości i dobre emocje. Uszczęśliwi każdą dziewczynkę.
 • Lalka z osobowością. Wyjątkowa! Bohaterka wspaniałych książek. Niesie ze sobą opowieść, która rozwija wyobraźnię i budzi chęć poznawania świata.
 • Jest jak prawdziwa! Wygląda jak mała dziewczynka. Kształtuje wrażliwość i uczy, że prawdziwe piękno kryje się w duszy.
 • Wykonana z największa starannością, z materiałów najwyższej jakości. Gwarantuje wartościową i bezpieczną zabawę na wiele lat.
 • Daje pełną wolność wyboru i ciągle nowe inspiracje. Bogata galeria lalek zachęca dziewczynkę aby sama wybrała przyjaciółkę, która zdobędzie jej serce. Różnorodne ubranka i akcesoria to ciągle nowe pomysły na rozwijająca zabawę i zachęta do podejmowania nowych aktywności w rzeczywistym świecie.
 • Nowa lalka -przyjaciółka ma dla swojej właścicielki SPECJALNY PREZENT – Kartę Klubową WeGirls. Karta klubowa WeGirls pozwala  kupować taniej i bawić się bez ograniczeń. Edukacyjne, przyjazne gry dla dziewczynek na www.wegirls.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress