Idealna lalka

WeGirls na FAMILY DAYS i Kid’s Biz Fair

14 sierpnia 2015

 

 

familydays

 

FAMILY DAYS to wydarzenie dla całej rodziny, okazja do zabawy i atrakcyjnych zakupów. Będziemy tam! Zapraszamy Dziewczynki i Mamy… FAMILY DAYS To także możliwość zdobycia wiedzy na temat edukacji i wychowania. Przegląd nowości dla rodziców i mnóstwo atrakcji dla dzieci. Warsztaty, panele i konkursy oraz strefa dobrych cen to gwarancja dobrze spędzonego czasu  – każdy może tu znaleźć coś dla siebie. WeGirls zaprasza dziewczynki do udziału w super konkursie! Wystarczy powiedzieć na proste pytanie aby wygrać lalkę – przyjaciółkę. Szczegóły konkursu i pytanie konkursowe poznacie na naszym stoisku. Mamy dla Was także przygodowe i edukacyjne książki WeGirls  20% taniej. I inne atrakcje… Czekamy! Zapraszamy na stoisko WeGirls  nr 48.

kidsbiz

Kid’s Biz Fair to unikalne dwudniowe spotkanie biznesowe dedykowane przedsiębiorcom działającym w branży dziecięcej. Jest to jednocześnie największe wydarzenie sektora zabawkarskiego i dziecięcego w Polsce. Podczas tegorocznej, czwartej edycji, na ponad 1800 m2 swoje najnowsze propozycje: produkty oraz akcesoria dla dzieci i niemowląt zaprezentuje ponad 150 wystawców z Polski i ze świata.

 

Gest Przyjaźni – stała zbiórka włosów na peruki dla dzieci chorych to inicjatywa społeczna i wyraz solidarności. Działalność Fundacji Przyjaźni WeGirls odpowiada misji, która kryje się w propozycji firmy WeGirls adresowanej do świadomych rodziców, którzy chcą wychowywać świadome i otwarte, czułe na los innych dziewczynki. Dzieci, które czytają książki WeGirls, chcą wraz z ich bohaterkami zmieniać świat na lepsze – razem z przyjaciółkami troszczą się o potrzebujących, o przyrodę i zwierzęta. Pomaganie innym jest przedstawione jako wspaniała przygoda. I dla tych dzieci, które naprawde robią coś dobrego oddając swoje włosy jest to rzeczywiście niezapomniane doświadczenie. Dobro jest atrakcyjne, czynienie dobra może być fascynujące. Warto uczyć tego dzieci w pełnym przemocy współczesnym świecie. Warto zwracać uwagę na wspaniałe gesty pomocy. Akcje o charakterze społecznym dla wielu firm są częścia ich działania i świadczy to o rosnącej społecznej odpowiedzialności świata biznesu. W przypadku WeGirl,s idea pomagania stoi u samych podstaw firmy. Kształtuje ofertę marki, nadaje jej wyrazistą osobowość. We Girls wychowuje mądre aktywne dziewczynki, które ścinają swoje piękne długie włosy, żeby inne dziewczynki mogły się nimi cieszyć. Fundacja Przyjaźni stwarza dzieciom zdrowym przestrzeń rzeczywistego działania i przeciwdziała wykluczeniu dzieci z problemami.