Catering dietetyczny Łódź – smacznie, wygodnie i zdrowo

Nie masz czasu na gotowanie z powodu pracy, a może chcesz więcej czasu poświęcić zainteresowaniom? Wydaje ci się że doba jest za krótka, a ty nie możesz odpocząć? A może chcesz spożywać zdrowsze posiłki i zadbać o formę, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nasz catering dietetyczny Łódź pomoże ci we wszystkich tych przypadkach. Dzięki naszym smacznym i pełnym wartości odżywczych daniom, twój komfort życia znacząco wzrośnie, samopoczucie się poprawi, a cele związane z poprawą zdrowia i lepszą sylwetką zostaną spełnione.

Catering w Łodzi i okolicach – szeroki wybór rodzajów diet

Oferujemy ci dietę pudełkową dostosowaną do Twoich potrzeb. Rozumiemy, że każdy może mieć inne preferencje żywieniowe lub ograniczenia związane ze stanem zdrowia, dlatego możesz wybierać spośród wielu opcji żywienia, z których każdy jest stworzony z myślą o dostarczeniu ci wszelkich niezbędnych witamin i minerałów. W ofercie Fit Apetit znajduje się:

  • dieta wegetariańska,
  • dieta wegańska,
  • dieta pescowegetariańska,
  • standardowa dieta mięsna,
  • dieta bez laktozy,
  • dieta bez glutenu, 
  • oraz dieta ketogeniczna.

Ponadto każda nich dostępna jest zazwyczaj w kilku wariantach kalorycznych, tak aby zapewnić ci optymalną liczbę kalorii, potrzebną do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli planujesz schudnąć i nie wiesz jaka dieta będzie dla ciebie odpowiednia możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy współpracującego z nami dietetyka, który dzięki dostarczonym informacjom, indywidualnie dostosuje rodzaj jadłospisu, mając na względzie twoje wymagania i oczekiwania.  

Dieta pudełkowa w Łodzi – dbałość o każdy szczegół

Fit Apetit, czyli catering Łódź stawia sobie za cel zapewnienie klientom wysokiej jakości usług, dlatego dba o każdy aspekt związany z oferowanym cateringiem. Wybraną dietę możesz zamówić przez stronę internetową lub aplikację mobilną w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Nic nie stoi także na przeszkodzie modyfikacji rodzaju lub sposobu dostawy posiłków w trakcie trwania usługi. 

Nasze dania dostarczana są pod wybrany adres codziennie, a w przypadku dostaw weekendowych, w nocy z piątku na sobotę. Wszystkie posiłki opatrzone są etykietą ze składnikami i wartościami odżywczymi, dzięki której możesz dokładnie sprawdzić co znajduje się w twoim jedzeniu. Dbamy też by nasz catering był dostarczany w ekologicznych, łatwo rozkładających się opakowaniach, które nie zanieczyszczają środowiska. 

Dla niezdecydowanych przygotowaliśmy zestawy testowe, tak każdy miał możliwość przekonania się o jakości świadczonych przez nas usług.

Likes:
0 0
Views:
1119
Article Categories:
Kuchnia

Dodaj komentarz