Dlaczego kształt brwi jest tak ważny?

Efektowny wygląd zależny jest od wielu czynników, składających się na Twoją prezencję. Jeżeli zależy Ci na efekcie zadbanej, perfekcyjnej twarzy, która bez wątpienia stanowi Twoją wizytówkę, koniecznie zwróć uwagę na szczegóły, tworzące efekt. Kształt brwi, jeżeli jest doskonale dopasowany do jej rysów podkreśla kształt oraz wpływa na ogólny efekt wizualny. Umiejętna stylizacja brwi pozwoli Ci zyskać pewność siebie, której potrzebujesz w codziennych relacjach zawodowych i prywatnych.

Stylizacja brwi-na czym polega?

Profesjonalna stylizacja brwi składa się z kilku czynności, niezbędnych dla bezpiecznej, higienicznej, trwałej i efektownej zmiany, widocznej na Twojej twarzy. Efekt stylizacji brwi będzie perfekcyjny, jeżeli zostaną zachowane kolejne etapy stylizacji:

  • dokładny demakijaż w strefie brwi,
  • oczyszczenie i odtłuszczenie skóry w obrębie brwi,
  • profesjonalny rysunek kształtu brwi, dopasowany do rysów twarzy,
  • nałożenie farbki, dopasowanej kolorystycznie do naturalnych włosków,
  • usunięcie farbki po wymaganym czasie,
  • regulacja brwi za pomocą wosku lub pęsety,
  • nawilżenie skóry w obrębie brwi.

Kosmetyka brwi jest zadaniem, którego efekt utrzymuje się od tygodnia do nawet trzech tygodni od czasu przeprowadzenia stylizacji.

Jak wykonywana jest regulacja brwi?

Stylizacja brwi jest zadaniem wieloetapowym, w którym ważny jest każdy szczegół. Sama regulacja brwi stanowi swoiste zwieńczenie zabiegu, składającego się z kilku etapów. Bardzo ważnym jej elementem jest rysunek brwi, tworzony indywidualnie w oparciu o rysy twarzy oraz z użyciem szablonów. Dzięki rysunkowi brwi twarz nabiera wyrazistości, a jej wygląd zyskuje zadbany, perfekcyjny efekt. Rysunek brwi pozwala wyznaczyć przestrzeń użycia farbki, nadającej im doskonałego koloru. Podkreślający kształt, wydobywający głębię oraz zapewniający wyrównanie asymetrii w ich obrębie odcień dobierany jest indywidualnie. Po uzyskaniu koloru można przystąpić do regulacji, dzięki której zyskuje się profesjonalny, idealny kształt brwi. Regulacja brwi może być wykonana za pomocą pęsety, czyli tradycyjnie lub przy użyciu wosku-szybko i dokładnie.

W jaki sposób kształt brwi wpływa na wygląd twarzy?

Kształt brwi znacznie wpływa na ogólny wygląd twarzy. Jeżeli Twoje brwi są zbyt cienkie i niewidoczne, Twoja twarz może sprawiać wrażenie zbyt mało wyrazistej. Dzięki nadaniu brwiom pożądanego kształtu, pasującego do rysów oraz naturalnego łuku zyskujesz widoczną oprawę spojrzenia, nadającą mu niezwykłego charakteru. Dzięki wyrazistym, ale nie przerysowanym brwiom twarz zyskuje unikalny efekt pasujących elementów, a Ty otrzymujesz codziennie kilka minut, potrzebnych na samodzielne wystylizowane brwi podczas wykonywania codziennego makijażu. Stylizacja brwi przeznaczona jest dla kobiet, którym zależy na efekcie idealnych brwi nawet bez makijażu oraz wymodelowaniu kształtu twarzy dzięki nadaniu im odpowiedniego wyglądu (koloru, szerokości i kształtu) oraz ich odżywieniu, wpływającym na nienaganny wygląd niezależnie od sytuacji. 

Przygotowano przy współpracy z Euforia – salon kosmetyczny Lublin

Likes:
0 0
Views:
613
Article Categories:
Uroda

Dodaj komentarz