Jak zaimponować mężczyźnie?

Szukasz sposobu, by rozkochać w sobie przystojnego mężczyznę? Pragniesz zaistnieć w jego sercu jako ta jedyna i najpiękniejsza? Poznaj najlepsze sposoby na zaimponowanie płci przeciwnej. W tym poradniku dowiesz się, co działa na facetów jak magnes, a jakich zachowań nie akceptują.

Jakie cechy charakteru działają na facetów?

Mężczyźni uwielbiają kobiety mające poczucie humoru i dystans do samej siebie. Dlatego staraj się być dowcipna i uśmiechnięta. Dzięki temu każde spotkanie czy rozmowa przebiegnie w miłej atmosferze, a dodatkowo będzie wspaniałą zabawą, sprawiającą przyjemność dla obojga. Pamiętaj, że niewinne gierki słowne i delikatne docinki mogą być wspaniałą i pociągającą metodą flirtu z mężczyznami, którzy uwielbiają żarty. Zachowuj przy tym odpowiednią klasę i zapomnij o wulgaryzmach.

Nie krępuj się z pokazywaniem swojej inteligencji. Wbrew pozorom każdy facet szuka partnerki do stałego związku wśród kobiet wyróżniających się nie tylko urodą, ale także intelektem. Mądrość, oczytanie i szeroka wiedza to cechy, którymi możesz zdobyć każdego mężczyznę. Jeśli masz jakieś ciekawe zainteresowania, podziel się nimi. Może się okazać, że Twój adorator posiada podobne pasje, co sprawi, że na pewno nie zabraknie wam tematów do rozmowy.

Co działa na facetów jak magnes?

Wybierasz się na randkę i nie wiesz, jak zaimponować mężczyźnie? Znane powiedzenie mówi, że mężczyźni to wzrokowcy. Jest w nim wiele prawdy, lecz w rzeczywistości atrakcyjność fizyczna jest cechą, na którą zwraca uwagę każda osoba bez względu na płeć. Istnieją także pewne cechy kobiecości, które sprawiają, że mężczyznom miękną serca. Panowie zwracają uwagę na mowę ciała, mimikę i drobne gesty.

Czasami nie trzeba używać słów, by dać mężczyźnie do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana.

Wystarczy szczery, uwodzicielski uśmiech i radosne spojrzenie prosto w oczy, by rozpalić jego serce. Pamiętaj, by nie odsłaniać od razu wszystkich kart na pierwszych spotkaniach. Każdy facet jest urodzonym łowcą, który uwielbia zdobywać serce ukochanej, lecz nie lubi gdy kobieta się narzuca. Nadmierne eksponowanie swojego zainteresowania mogą zadziałać odstraszająco. Dlatego zachowuj lekki dystans i tajemniczość, która będzie dla niego motywacją do bliższego poznania Ciebie.

Więcej ciekawych porad o tym jak zaimponować kobiecie znajdziesz na stronie https://intymnapolska.pl/.

Czego nie lubią mężczyźni?

Nie zdobędziesz serca mężczyzny jeśli nie będziesz okazywać szacunku do innych i samej siebie, dlatego pamiętaj, że mężczyźni nie przepadają za kobietami, które nadmiernie eksponują swoje ciało oraz noszą intensywny i – co gorsza – źle wykonany makijaż. Mimo tego, iż każdy facet lubi dziewczyny z poczuciem humoru, to nie warto z tym przesadzać. Wszelkie wygłupy i przesadnie głośny śmiech nie są wskazane, przynajmniej w początkowym etapie związku. Mężczyźni nie lubią gdy kobieta nie ma dystansu do samej siebie i reaguje nerwowo nawet na niewinne uszczypliwości. Panowie nie lubią gdy kobieta ostentacyjnie okazuje brak zainteresowania i obojętnie reaguje na jego starania. Takie zachowanie działa na mężczyzn deprymująco i zniechęcająco.

Likes:
0 0
Views:
593
Article Categories:
Poradnik

Dodaj komentarz