Peruki front lace – nie do odróżnienia od Twoich włosów!

Peruka lace front w Hairly

Wybierając perukę, zależy nam na otrzymaniu olśniewających i realistycznie wyglądających włosów. Bez względu na powód, dla którego kupujemy perukę, chcemy mieć pewność, że nie będzie w niczym odbiegała od własnej fryzury. Odpowiedzią na te oczekiwania są peruki naturalne front lace. Dlaczego? Co sprawia, że są warte uwagi? Wszystko wyjaśniamy!

Peruki naturalne front lace – czym są?

Peruka naturalna typu lace front pozwala uzyskać realistycznie wyglądającą linię włosów. Wszystko dzięki doszytemu na przodzie fragmentowi koronki. Do siateczki doszywane są włosy naturalne. Na przedniej części doszyte pasma imitują tak zwane baby hair, czyli dopiero co wyrośnięte włoski. Im dalej, tym ich długość i gęstość jest coraz większa. W ten sposób peruka idealnie oddaje wygląd własnych włosów, które nigdy nie są jednakowe na całej powierzchni głowy. Przed założeniem peruki koronkę należy przyciąć do naszej indywidualnej granicy między czołem a początkiem włosów.

Postaw na naturalne włosy

W przypadku peruki front lace wybór włosów naturalnych jest najlepszą opcją. Ładna linia włosów w połączeniu ze sposobem układania się włosów naturalnych da najbardziej realistyczny efekt. Naturalne peruki są wykonywane z niesamowitą precyzją i są praktycznie nie do odróżnienia od własnej fryzury. Takie peruki wiążą się ze sporym wydatkiem. W zamian otrzymujemy jednak produkt najwyższej jakości, który posłuży nam przez kilka lat w super stanie.

Peruki naturalne powstają z włosów o różnym pochodzeniu. Każdy typ jest wysokiej jakości i wyróżniają go inne cechy. Bardzo popularne są włosy słowiańskie, które w sklepach występują głównie w wersji niefarbowanej. Fanki grubych i mocnych pasm powinny zainteresować peruki naturalne z włosów brazylijskich i indyjskich.

Dlaczego peruka front lace?

Peruki z włosów naturalnych front lace to idealny wybór dla osób, którym zależy na maksymalnie naturalnym wyglądzie. Koronka na froncie pozwala na jej samodzielnej dostosowanie do naszej linii włosów. Peruka front lace wymaga nieco więcej czasu na jej założenie niż inne rodzaje. Nie ma w tym jednak nic trudnego, a po kilku próbach zakładanie nie stanowi już żadnego problemu. Peruka zapewnia wysoki komfort noszenia. Nie będzie nam przeszkadzać w codziennych czynnościach, a nawet i w bardziej aktywnych sytuacjach, jak siłownia czy bieganie. Włosy peruki są podatne na układanie. Sposób mocowania pasm pozwala na wykonywanie upięć niskich oraz takich fryzur jak kucyk czy kok na czubku z przedniej części włosów.

Szeroki wybór peruk z naturalnych włosów znajdziesz w ofercie Hairly. Sklep z perukami oferuje produkty najwyższej jakości o niepowtarzalnym wyglądzie. Peruka lace front w Hairly na pewno spełni twoje oczekiwania!

Likes:
0 0
Views:
1620
Article Categories:
Uroda

Dodaj komentarz