Powiększanie ust za pomocą preparatów Surgilips i Restylane Lipp.

Wiele kobiet w dzisiejszych czasach marzy o tym, by mieć piękne, pełne usta. Niestety dużą część z nich natura obdarzyła takimi, które przynoszą im tylko kompleksy i nawet odpowiednio dobrany makijaż nie pozwala na to, by uzyskać pożądany efekt. Również pod wpływem wieku usta, jak i skóra wokół nich, traci swoją jędrność i blask.

Pojawiają się zmarszczki, kolor blednie, w wyniku czego wargi tracą swój młodzieńczy wygląd. Dużo klinik w Polsce, by temu zapobiec, wprowadziło w swoją ofertę modelowanie ust za pomocą takich wypełniaczy jak np.: Surgilips i Restylane Lipp.

Niektórzy boją się, że po zabiegu efekty będą niezadowalające i wręcz pogorszą ich wygląd, lecz bez obaw- przy doborze odpowiedniej ilości preparatu i z pomocą specjalisty nie ma mowy o tym, żeby coś poszło nie tak. Którą zatem metodę wybrać, by cieszyć się jak najlepszym efektem?

Surgilips– preparat bazujący na stabilizowanym kwasie hialuronowym, daje idealne nawilżenie, które utrzymuje się przez długi czas. Metoda pozwoli uzyskać nam efekt jędrnych, uwydatnionych ust. Świetnie również wygładzi zmarszczki i przywróci naturalny kolor. Zabieg polecany dla młodych kobiet, jak również tych starszych.

Restylane Lipp– preparat stworzony z myślą o kobietach, które nie są zadowolone z kształtu swoich ust. Zawiera stabilizowany kwas hialuronowy, dzięki czemu zabieg z jego użyciem pozwoli na dowolne modelowanie i korygowanie ubytków. Po wprowadzeniu go do ust skóra zyskuje piękne ujędrnienie i odświeżenie. Jest niewyczuwalny podczas jedzenia i picia.

Mamy więc dwie propozycje do wyboru. Po wykonaniu zabiegu przez kilka dni może utrzymać się opuchlizna, lecz gdy zejdzie, usta będą miały taki kształt jaki powinny. Należy również kilka godzin po wstrzyknięciu unikać promieni słonecznych i masowania wypełnień. Nawilżenie, jakie dają podane wyżej preparaty, zapobiega procesowi starzenia się struktury warg.

Niezależnie od wieku, polecane są, by zyskać piękne, jędrne i takie usta, o jakich zawsze marzyłyście. Modelowanie nie trwa długo, jest to bardzo szybki i bezbolesny proces. Warto z niego skorzystać, by w łatwy sposób pozbyć się wrażenia nieatrakcyjności z powodu małych czy cienkich warg i poczuć się w końcu spełnioną i szczęśliwą kobietą.

Likes:
0 0
Views:
3260
Article Categories:
Zabiegi, lekarze

Dodaj komentarz