Wypróbuj Sztućce jednorazowe ekologiczne – sklep SlowPack

Sztućce jednorazowe są niezwykle wygodne w użytkowaniu. Możemy je zabrać ze sobą, gdziekolwiek chcemy, ponieważ są niezwykle lekkie i poręczne. Sprawdzą się w każdych warunkach i będziemy mogli je wyrzucić kiedy już skończymy jeść nasz posiłek. To doskonały wybór dla food trucków i stoisk na imprezach plenerowych gdzie nie ma możliwości serwowania jedzenia na miejscu i korzystania z tradycyjnych metalowych nożów i widelców. Jest jednak spory problem. Większość dostępnych sztućców jednorazowych produkowanych jest ze szkodliwego plastiku. Niestety pozostawał więc dylemat i rozdarcie pomiędzy wygodą a dobrem środowiska naturalnego. Na szczęście to już przeszłość! Dzięki ofercie ekologicznych sztućców SlowPack nie musisz już martwić się, że produkujesz zbędne śmieci. Poznaj nasze ekologiczne i naturalne produkty!

Ekologiczna oferta SlowPack – stańmy razem w obronie środowiska

W asortymencie sklepu SlowPack znajdziesz sztućce wyłącznie z naturalnych materiałów przyjaznych przyrodzie. Oferujemy łyżeczki i widelce wykonane m.in. z prawdziwego drewna, skrobi kukurydzianej, bambusa, papieru otrębów czy skrobi kukurydzianej. Możesz ich używać gdziekolwiek chcesz, a później wyrzucić bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia. Jako właściciel gastronomi nie będziesz już  postawiony w sytuacji bez wyjścia. Do tej pory nawet jeżeli leżało Ci na sercu dobro naszej planety, zmuszony byłeś sprostać wymaganiom klienta i przyczyniać się do produkcji szkodliwych odpadów. Teraz zamawiając hurtowo nasz sztućce, masz pewność, że robisz wszystko, aby zapewnić ochronę przyszłości naszej planecie.

Sztućce ekologiczne – najwyższa jakość naturalnych materiałów

Nie odbywa się to jednak wcale kosztem poświęcenia jakości. Pomimo że produkty ekologiczne często są (całkowicie niesłusznie) uważane za jakościowo gorsze, to nasza oferta temu zdecydowanie zaprzecza. Starannie dobieramy produkty, które wykonane zostały z najlepszej jakości naturalnych materiałów. 

Nie musisz martwić się również o wygodę podczas spożywania posiłków. Producenci ekologicznych sztućców dbają, aby były one lekkie i posiadały odpowiednie wymiary, zapewniając Ci maksymalny komfort jedzenia. To już nie jest rozwiązanie tymczasowe, bezproblemu możesz stosować je w domu i nie odczujesz praktycznie różnicy. Przekonaj się sam odwiedzając naszą stronę https://slowpack.pl/pol_m_Sztucce-ekologiczne-227.html.

Opakowania jednorazowe biodegradowalne – poznaj ofertę SlowPack

Dołącz do nas i pomóż rozwijać w społeczeństwie świadomość kultury eko. Możesz to uczynić, wybierając nasze ekologiczne opakowania na jedzenie.  Zamień plastik na biodegradowalne pojemniki z naturalnych organicznych materiałów. Hurtownia z opakowaniami jednorazowymi SlowPack to szeroka oferta produktów ekologicznych takich jak: naczynia, słomki, czy kubki. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – zachęcamy do kontaktu – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Likes:
0 0
Views:
808
Article Categories:
Poradnik

Dodaj komentarz